July 6, Scores and Highlights

Posted July 06, 2010, at 7:37 p.m.

Track and field
Local
At Bangor
Hershey State Meet (Top 6 per Event)
Boys Results
    50 dash, ages 9-10: Jake Stevens (Presque Isle) 8.55, Denver Fredette (Easton) 8.72, Paul Lussier (South Portland) 8.76, Kyle Bouchard (Falmouth) 8.80, Caleb Harris (Mars Hill) 8.88, Ben Cangelosi (Bangor) 9.03; 100 dash, 9-10: James Peterson (Hermon) 14.86, Max Ouellette (Fort Kent) 16.06, Zack Nadeau (FK) 16.17, Denver Fredette (East) 16.61, Ben Sivik (SP) 16.68, Kyle Bouchard (Fal) 16.85; 11-12: Brandon Theriault (FK) 13.99, Isaac Robinson (Ban) 15.21, Jon Fredette (East) 15.22, Eli Clein (Ban) 15.33, Sam Segal (Portland) 15.41, Bennett Theriault (FK) 15.47; 13-14: Hunter Turner (East) 13.74, Matt Cullens (Herm) 13.91, Zack Haskell (Gray) 13.93, Isaac Cone (Houlton) 14.24, Matthew Tilley (PI) 14.40, Kamran Husain (FK) 14.93; 1600 run, 13-14: John Stanhope (Bang) 5:13.97, Andrew Bailey (FK) 5:34.36, Sam Ouellette (FK) 5.37.44, Trevor Levesque (PI) 6:26.21, Johnny Theriault (Fort Fairfield) 7:17.90; 400, 9-10: James Peterson (Herm) 1:08.20, Henry Spritz (Port) 1:20.56, Niko Naranja (FK) 1:20.59, Jake Stevens (PI) 1:22.44, Zack Nadeau (FK) 1:23.26, Ben Frazie (Team Western Maine) 1:24.02; 11-12: Ryan Tourk (Caribou) 1:13.16, Jeremiah Schrader (TWM) 1:13.95, Eli Clein (Ban) 1:14.20, Cameron Clark (Hou) 1:14.27, Isaac Robinson (Ban) 1:24.61, Jake Dunnigan (Long Island) 1:28.19; 800, 11-12: Dillon Beckum (Car) 2:30.84, Luke Bailey (FK) 2:39.53, Patrick Carty (TWM) 3:10.95,  Ryan Tourk (Car) 3:36.06, Owen Burk (TWM) 4:01.08, Craig Gendreau (Madawaska) 4:43.06; 13-14: John Stanhope (Ban) 2:16.82, Johnny Theriault (FF) 3:00.61, Jared Michaud (FK) 3:06.56, Tre Caudill (Car) 3:09.57, Cody Johnson (FK) 3:38.38; 200 dash, 9-10: Dylan Houle (SP) 34.11, Nik Naranja (FK) 34.51, Ben Fraize (TWM) 34.57, Jonah Daigle (FF) 34.70, Max Ouellette (FK) 35.10, Alex Ezzy (Car) 35.95; 11-12: Dillon Beckum (Car) 29.95, Bennett Theriault (FK) 30.96, Jeremiah Schrader (TWM) 31.70, Drew Sotomayor (East) 32.07, Dylan Foster (Ban) 33.32, Andrew Gendreau (Hampden) 39.54; 13-14: Boo Prescott (FK) 28.14, Zack Haskell (Gray) 28.15, Isaac Cone (Houl) 28.76, Michael Donovan (PI) 28.93, Caleb Daigle (FF) 30.09, Sully Briggs (TWM) 31.62; softball throw, 9-10: Jaren Winger (PI) 116-0, Alex Ezzy (Car) 107-1, Zach Fitzpatrick (Houl) 100-8, Noah Hager (Por) 89-0, Jackson Villiani (Por) 86-9, Dylan Houle (SP) 84-0; 11-12: Brandon Theriault (FK) 162-4, Jake Flewelling (East) 154-9, Drew Sotomayor (East) 119-0, Roman Anderson (Por) 113-0, Nick Stanhope (Ban) 111-4, Andrew Gendreau (Ham) 100-1; 13-14: John Stanhope (Ban) 195-8, Matthew Tilley (PI) 153-1, Hunter Turner (East) 148-7, Zack Haskell (Gray) 142-10, Cody Halvorson (East) 126-10; standing long jump, 9-10: Jonah Daigle (FF) 6-0.50, Ben Sivik (SP) 5-11, Ben Fraize (TWM) 5-9, Denver Fredette (East) 5-6.50, Paul Lussier (SP) 5-3, Caleb Harris (Mars Hill) 5-2; 11-12: Brandon Theriault (FK) 7-3.50, Cameron Clark (Hou) 7-0.50, Craig Gendreau (Madawaska) 6-7.50, Eli Clein (Ban) 6-7, Isaac Robinson (Ban) 6-6.50, Dylan Foster (Ban) 6-4; 13-14: Isaac Cone (Hou) 7-9.50, Matt Cullens (Her) 7-2, Caleb Daigle (FF) 7-0.50, Michael Donovan (PI) 7-0, Sully Briggs (TWM) 6-2.50, Joe Scrhader (TWM) 5-10.50
Girls Results
    50 dash, ages 9-10: Miranda Anthony (MH) 8.51, Crystal Bell (Holden) 8.52, Emily Gryzb (TWM) 8.59, Kolleen Bouchard (Hou) 8.74, Brenley Fredette (East) 9.01, Grace Roberts (SP) 9.14; 100 dash, 9-10: Bailey Bellefleur (FK) 16.11, Crystal Bell (Hold) 16.65, Olivia Pelkie (TWM) 16.85, Lilliana Brandao (SP) 16.88, Jaydn Fox (FF) 17.01, Kassidy Levesque (MH) 17.10; 11-12: Molly Anthony (MH) 14.04, Allyson Aucoin (Brewer) 14.86, Skyler Collins (TWM) 15.19, Emma Bonner (East) 15.21, Amelia Hanning (Hou) 16.25, Maddie Doucette (Car) 16.50; 13-14: Tia Jackson (OT) 13.35, Marissa Anthony (MH) 13.43, Claire Peterson (Her) 14.28, Abby Weigang (Orono) 14.33, Emily Moores (Hou) 14.88, Haley Kinney (PI) 15.01; 1600, 13-14: Renata Serio (Por) 7:42.74, Daniele Delucco (TWM) 9:38.48; 400, 9-10: Jenna Dugal (Mad) 1:19.50, Lilliana Branado (SP) 1:22.85, Bailey Bellefleur (FK) 1:23.51, Kassie Krul (Car) 1:23.93, Eleanor St. Peter (PI) 1:29.00, Erin Aucoin (Brew) 1:29.74; 11-12: Aspen Cote (Mad) 1:12.46, Jessica Morin (FK) 1:13.49, Alexandre Fraize (TWM) 1:15.43, Michelle Cawley (PI) 1:17.22, Maddison Cormier (Ban) 1:17.33, Kira Yardley (Ban) 1:21.23; 800, 11-12: Jocelyn Bell (Hold) 2:58.74, Alexandre Frazie (TWM) 2:59.88, Emma Bonner (East) 3:08.63, Lillian Ashby (FF) 3:12.06, Caitlin Lally (Por) 3:30.56, Madeline Gudde (Car) 3:32.30; 13-14: Seraphina Provenzano (Hold) 2:30.34, Hattie Train (LI) 3:30.26; 200, 9-10: Jenna Dugal (Mad) 34.12, Miranda Anthony (MH) 34.51, Emily Gryzb (TWM) 35.84, Kassidy Levesque (MH) 36.42, Erin Aucoin (Brew) 39.14, Abigail Novia (TWM) 40.32; 11-12: Molly Anthony (MH) 29.79, Aspen Cote (Mad) 31.75, Skyler Collins (TWM) 31.95, Kira Yardley (Ban) 32.10, Maddison Cormier (Ban) 32.19, Michelle Cawley (PI) 32.23; 13-14: Tia Jackson (OT) 27.37, Marissa Anthony (MH) 27.65, Claire Peterson (Herm) 28.93, Abby Weigang (Orono) 29.03, Kaleigh Kinney (PI) 31.11, Emily Mooers (Hou) 31.95; softball throw, 9-10: Kolleen Bouchard (Hou) 101-4, Jaydn Fox (FF) 87-4, Emma Campbell (FF) 82-9, Caitlyn Harris (MH) 72-9, Olivia Pelkie (TWM) 67-3, Grace Roberts (SP) 67-2; 11-12: Cassidy Pelletier (Ashland) 123-9, Teresa Maynard (FF) 111-0, Gentle Prescott (FK) 100-8, Jocelyn Bell (Hold) 84-0, Harley Denning (OT) 75-10, Kira Yardley (Ban) 73-11; 13-14: Elizabeth Gryzb (TWM) 14-22, Catelyn Coulombe (Washburn) 134-5, Kylee Hooey (Car) 106-3, Kylee Carter (East) 104-4, Destiny Russell (Hou) 84-6; standing long jump, 9-10: Crystal Bell (Hold) 6-1.50, Miranda Anthony (MH) 5-11, Bailey Bellefleur (FK) 5-7.50, Grace Roberts (SP) 5-6, Brianne Thibeault (Mad) 5-3.50, Rosey Train (LI) 5-3.50; 11-12: Molly Anthony (MH) 7-1.50, Aspen Cote (Mad) 6-5.50, Skyler Collins (TWM) 6-5, Emma Bonner (East) 6-1.50, Helen Cunningham (Por) 6-0, Katie Hungerford (Por) 5-11; 13-14: Tia Jackson (OT) 7-4, Hannah Ferris (East) 7-3.50, Marissa Anthony (MH) 7-3.50, Emily Mooers (Hou) 7-1.50, Kaleigh Kinney (P) 6-7, Elizabeth Fryzb (TWM) 6-7
* * *
Auto racing
Local
At Beech Ridge Motor Speedway, Scarborough
Saturday’s Results
    Wildcat: 1. David Vaughn, 2. Joe Morse, 3. Matt Gain, 4. Daniel Bean, 5. Dan Wink; Road Runners: 1. Natasha Dyer, 2. Ryan Phillips, 3. Shawn Brackett, 4. Matt Dow, 5. Edward Pierce; Pro Series: 1. Bradley Babb, 2. Bill Whorff Jr., 3. Dan McKeage, 4. David Oliver, 5. Bill Rodgers; Sport Series: 1. Russell Morse, 2. Justin Cusack, 3. Jason Larrabee, 4. Chris Smith, 5. Sally Gherardi


At Unity Raceway
Saturday’s Results
    Late Model: 1. Tim Ferriera (Unity), 2. Frank Moulton (Burnham), 3. Mike Hodgkins (Jefferson), 4. Ed Drake (Vassalboro), 5. Dylan Turner (Freedom); Super Street: 1. Ricky Burgess (Winslow), 2. Brad Bellows (Winslow), 3. Nate Weston (Madison), 4. R.J. Austin (Norridgewock), 5. Nick Huff (Orrington); Wildcats: 1. Andy Turbovsky (Winslow), 2. Carl McAlpine (Burnham), 3. Chris King (Burnham), 4. Bryan Robbins (Montville), 5. Ed Gilblair Sr. (Skowhegan); Late Model Pro 4: 1. Steve Rackliff (Starks), 2. Corey Walker (Augusta), 3. Mike Mason (Skowhegan), 4. Norm Cummings Jr. (Augusta), 5. Cary Davis (Solon); Monsta Mini: 1. Tim Collins (Farmingdale), 2. Gregg Cummings (Augusta), 3. John Fortin (Vassalboro), 4. Reggie Bickford (Oakland), 5. Mike Wilson (Chelsea); Flyin’ 4: 1. Zach Audet (New Sharon), 2. Brad Bosworth (Cornville), 3. Justin Moore (Madison), 4. Mike Gilbert (Canaan), 5. Cody Sleeper (Augusta); Ladies: 1. Chelsea Young (Winterport), 2. Shelby Kimball (Cornville), 3. Alicia Goodwin (Clinton), 4. Amanda Batchelder (Fairfield), 5. Mika Wilson (Chelsea); Thunder: 1. Cole Robinson (Clinton), 2. Emily McAlpine (Burnham), 3. Matt Kimball (Cornville), 4. Jayson Bosworth (Cornville), 5. Kyle Robinson (Clinton); Enduro: 1. Chris Burbelo (Frankfort), 2. Alex Fernald (Benton), 3. Bill Winters (Sidney), 4. George Fernald III (Benton), 5. Ken Pelotte (Fairfield); Vintage Modified: 1. Keith Fuller
* * *
Harness racing
BANGOR RACEWAY
Tuesday’s Results
FIRST, Pace, $2,300
Witty Scholar, G. Bowden 4.60, 2.80, 2.20
Trebuchet, R. Cushing 2.80, 2.10
Pentagon Don, S. Mahar 2.40
T: 1:56.1. Ex 2-5, 6.80. Tri 2-5-1, 20.40.
SECOND, Pace, $2,000
Lucky Rider, G. Bowden 7.60, 4.40, 2.40
Cr Jesse James, S. MacKenzie 10.60, 6.60
Mannart Sound Wave, J. Beckwith 2.10
T: 1:58.4. Ex 5-7, 55.40. Tri 5-7-2, 84.00. DD 2-5, 20.20.
THIRD, Pace, $2,500
The Big Surprise, G. Bowden 2.60, 2.20, 2.10
Pembroke Ironside, H. Campbell 3.00, 2.40
Bordello Queen, G. Hall 2.60
T: 2:00.1. Ex 2-5, 8.80. Tri 2-5-3, 35.40.
FOURTH, Pace, $2,300
Vasvixen N, S. Gray 5.40, 2.80, 2.40
Kentucky Bay, R. Cushing 3.60, 3.60
Big Million, H. Campbell 3.60
T: 1:58.3. Ex 5-7, 6.20, Tri 5-7-3, 57.20.
FIFTH, Trot, $9,208
Cranmeadow Express, P. Battis 5.20, 2.60, 2.60
Blazing Forward, W. Watson 5.00, 2.60
Bee Moving, G. Corey 2.80
T: 2:07.1. Ex 5-2, 27.40. Tri 5-2-7, 78.00.
SIXTH, Trot, $2,200
Act Proud, H. Campbell 4.40, 3.20, 2.80
Thirty Stars, J. Beckwith 9.60, 4.20
Gibralter, S. Mahar 4.80
T: 2:03.4. Ex 5-7, 49.80. Tri 5-7-2, 87.00.
SEVENTH, Pace, $3,000
Mondo Hanover, H. Campbell 4.20, 2.80, 2.40
Inagadadavidababy, R. Dinning 9.20, 5.20
Penney’s Pride, G. Bowden 3.60
T: 1:57.2. Ex 5-2, 26.40. Tri 5-2-3, 245.20. Sup-Fec 5-2-3-4, 265.00. Pk3 5-5-5, 50.40.
EIGHTH, Pace, $4,000
Dansan Ted, G. Bowden 15.60, 15.00, 5.00
Miss Annalise, G. Hall 13.80, 7.40
Forever Finesse, M. Downey 6.00
T: 1:59.4. Ex 4-6, 85.20. Tri 4-6-3, 867.80.
NINTH, Trot, $9,209
Cyber Cast, M. Athearn 4.80, 2.60, 2.40
Workquin, G. Bowden 3.60, 2.40
Deacon Livermore, M. Cushing 8.00
T: 2:07.4. Ex 7-5, 17.40. Tri 7-5-3, 244.40.
TENTH, Trot, $6,000
Triple Three, G. Bowden 3.80, 2.60, 2.40
Credit Marker, I. Davies 2.60, 2.80
Northmedo Rombauer, K. Switzer Jr. 5.00
T: 2:01.2. Ex 2-1, 14.20. Tri 2-1-4, 40.40.
ELEVENTH, Pace, $6,000
Tremendous Hanover, S. Gray 8.20, 3.00, 3.20
Freedoms Call, K. Switzer Jr. 3.00, 3.00
Sj’s Character, I. Davies 4.00
T: 1:58. Ex 4-5, 15.00. Tri 4-5-2, 61.80.
TWELFTH, Trot, $9,668
Perpetual Notion, G. Corey 4.60, 2.20, 3.00
Delta dream, I. Mauran 2.40, 2.20
Iza Bella, I. Davies 3.00
T: 2:05.1. Ex 1-2, 12.80. Tri 1-2-6, 91.40.
THIRTEENTH, Pace, $2,000
Gamblers Glory, R. Dinning 5.60, 5.80, 2.80
Cg herb, R. Cushing 4.80, 5.20
Keokee Gold, S. MacKenzie 3.20
T: 1:59.2. Ex 2-4, 18.60. Tri 2-4-8, 70.00. DD 1-2, 25.40; Total Handle: $38,595.08

Golf
Maine Amateur
At Kebo Valley GC, Bar Harbor, par 70
First-Round Leaders
  67 — Jason Gall
  68 — Seth Sweet
  70 — Johnny Hayes IV
  71 — Ricky Jones, Matt Greeleaf, Scott Stone, Tom Chard, Chris Hamel, Brian Bilodeau
  72 — Jace Pearson, Keith Patterson, Ryan Gay, Scott Barnicle, Michael Nowak, Curtis Jordan
  73 — Matt Zito, Kevin Byrne
  74 — Andrew Slattery, Scott Sirois, Jason MacDonald
  75 — Joe Manganaro, Brent Barker, Brandon Allen, Brigham Michaud, Bob Langlois, Henry Fall, Joseph Alvarez, Shawn Keenan, Jason Harris, Mike Doran, Thomas Bean, Chad Allen, Matt Campbell
  76 — Jay Plourd, Ben Estabrook, Heath Cowan, David Gushee, Jack Wyman, Jim McKay, Craig Chapman
  77 — Ted Stratman, Mack Duke, Matthew Wing, Brent Mohr, Philip Norton, Chris King

EMSGA
At Jato Highlands GC, Lincoln
  A, gross: Victor Jipson 79, Barry Webster 79, George Jacobson 79; net: Charlie Ryder 66, Mike Bassi 66, Carl Brackett 66; B, gross: Joe Sala 77, Ed McKay 80, Jack Sincyr 80; net: Wayne Carpenter 64, John Lavelle 65, Dick Crawford 67, Bob Madrell 67; C, gross: Tom Boerger 81, Brian Campbell 82, Frank Avenso 85; net: Bill Neleski 64, Rick Smith 66, Gary Wakeland 67, Peter Mahoney 67; D, gross: Dick Carleton 79, Frank Dawes 81, Doc Howard 81; net: Bob Carmichael 64, Phil Bowen 65, Cecil Eastman 69; E, gross: Lefty Homans 76, Paul Richardson 89, John Koulovatos 90; net: Dave Benson 70, Dave Beyant 70, Bob Emerson 71; best ball, gross: Lefty Homans, Cecil Eastman, Dick Clements 69; net: Steve Trimm, Skip Campbell, Steve Jarpsabek, Vern Smith 56; pins: No. 3 Rollie Ouellette 0-8, Gary Wakeland 5-4; No. 8 Ken Grant 2-11, Scott Richardson 3-10; No. 10 Bruce Spaulding 18-9, Frank Burnell 22-1; No. 14 Bernie Nix 5-4, Barry Webster 11-2; No. 16 Bob Madrell 6-0, Frank Avenso 8-5

WMSGA
At Lucerne-In-Maine GC
  Flight 1, gross: Jennifer Durant 77, Martha White 81, Helen Plourd 83; net: Barbara Mills 67, Marlene Viger 67, Suzanne Roberts 71; 2, gross: Susan Forster 87, Ann Lang 94, Sandra Meehan 100; net: Brenda Crosby 72, Karen Bamford 73, Marilyn Hughes 77; 3, gross: Norma Michaud 95, Bobbi Berry 99, Bonnie DeOrsay 99, Jeanette McCurdy 99; net: Judith Collins 66, Janice Morong 71, Mary Kaufman 74; skins, gross: No. 13 Sue Roberts 3, No. 15 Liz Coffin 2; net: No. 5 Bev Dubay 2, No. 7 Lisa Dyer 2, No. 11 Judith Collins 1, No. 12 Nancy Hart 2, No. 13 Sue Roberts 2, No. 14 Nancy Hart 2, No. 15 Judith Collins 1, No. 16 Jane Howard 2, No. 17 Lisa Dyer 3; pins: No. 2 Liz Coffin, Lisa Dyer; No. 6 Jennifer Durant, Diane Herring; No. 11 Karen Higgins, Deb Wiley; No. 15 Liz Coffin, Nancy Hart

Local
At Hampden CC
Monday Seniors League
  1. Denny Ellingwood, Jon Small, Mark Nevers
Couples League
  Dan Pierce, Jenny Pierce 34; Keith Gamble, Dot Bennett 36; Kim Boyle, Jessie Williams 38; pin: No. 2 Dan Pierce
Ladies League
  Dot Bennett, Gerry Lounsbury, Paula Grindle, Barbara Baker 33; Aida Francis, Jane Sturgeon, Jill Long 34; Tina Clark, Geneva Allen, Sue Leighton, Calista Hannigan, Daphne Saddler, Beth Dunning, June Peters, Pam Anderson 37; Elinor Bucklin, Maggie Dutil, Susan Hall, Jeannine Carson 38; fun day winners: Elinor Bucklin, Maggie Dutil, Susan Hall, Jeannine Carson; pin: No. 2 Barbara Baker 4-0

ng>At Pine Hill GC, Brewer
Blind Partner
  Gross: Scott Sutherland, Ed Doiron 31; net: Phil Newbury, Bob Sekera 28; pins: No. 5 Phil Newbury 0-6, No. 9 Rick England 23-11¾
Couples League
  Rick England, Dawn England 26; Mike Lachance, Katie Lachance 29; pins: No. 5 Sandy Meehan 11-6, No. 9 Dawn England 13-4
Couples League
  Katie Lachance, Mike Lachance 70; Pat Tait, Darryl Dawson 74

At Foxcroft Golf Course
Couples League
  Brian Campbell, Irene Chase, Stubby Sherman, Joyce Sherman 6 under (mc); Ethan Annis, Heather Annis, Melody Porter, Dave Porter 6 under; pins: No. 4, Irene Chase 8-2; No. 7, Earlene Hartford 14-9

At Northport GC, Belfast
Men’s Twilight League
  Class A, gross: Jamie Jackson 33, Mike Knox 37, Jessie Johnson 37; net: Preston Ward 31, Charles Pray 31, Tim Riley 33, Jeff Dutch 33; pins: No. 3 Will Baker 4-3, No. 9 Preston Ward 1-10; B, gross: Cecil Eastman 42, Paul Doody 43, A.J. Chasse 44; net: Bill Farris 34.5, Phil Bowen 35, Tyler McDevitt 35; pins: No. 3 Cecil Eastman 12-11, No. 9 Paul Doody 9-6
Best Ball
  Gross: Paul Jasienowski, Ansel Orne 71; Terry Whitney, Jeff Dutch 71; Jeff Dutch, Frank Field 71; net: Leslie Eaton, Paul Doody 57; Jeff Dutch, Jerry Mehuren 59; Dan Eaton, Leslie Eaton 60; sweeps, gross: Jeff Dutch 72, Ansel Orne 78, Paul Jasienowski 82; net: Leslie Eaton 67, Frank Field 69, Jack Johnson 72; pins: No. 3 Jeff Dutch 14-4, No. 9 Tyler McDevitt 3-8, No. 12 Paul Jasienowski 12-5, No. 18 Paul Jasienowski 2-5

At Palmyra GC
Men’s League
  Gross: Dave Weston 36; net: Wayne Richards 30; skins: No. 1 Barry Blackmore, No. 7 and No. 8 Wayne Richards, No. 2 and No. 9 Dave Weston; pins: No. 2 Brent Wilbe 15-3, No. 8 Craig Jester 30-0

At Dexter Municipal GC
Men’s Twilight League
  A, gross: Steve Welch 36; net: Shane Baxter 29; B, gross: Ray Mountain 41; net: James Chabot 31; C, gross: Herb Tenney 39; net: Paul Farnsworth 31; D, gross: Todd Brown 44; net: Duffy Dyer 39; pins: No. 13 Rick Sherburne 12-0, No. 17 Sean Farnsworth 7-11

At Country View GC, Brooks
Mid-Season League
  Tie: Tyler Bantle, Mike Newell, Jeff Larrabee, Steve Giggy, Bob Patterson, Jim Sticht; Steve Bantle, Mike Lantz, Colby Blanchard, Jim Stacy, Fran Avenoso, Erik Larrabee

Hole-in-one
Dana Worster
  BANGOR — Dana Worster of Bangor shot a hole-in-one on the 160-yard 16th hole at Bangor Municipal Golf Course Tuesday with a 6-iron. Worster’s ace was witnessed by Nick Carparelli, Nick Carparelli Jr., Jim Fahey, Jim Greer, Bob McGary, John Johnson and Rick Sinclair.

SEE COMMENTS →

View stories by school

ADVERTISEMENT | Grow your business
ADVERTISEMENT | Grow your business

Similar Articles

More in Sports